Transport urządzeń przemysłowych oraz obsługa laboratoriów

transport urządzeń przemysłowychPod pojęciem maszyny przemysłowej może znajdować się wiele urządzeń od tokarki, frezarki po specjalistyczne urządzenia laboratoryjne. Dzisiaj nie można wyobrazić sobie gospodarki bez techniczne przygotowanych to pracy i eksploatacji maszyn oraz urządzeń przemysłowych w różnych gałęziach gospodarki, jak: budownictwo, drogownictwo, przemysł ciężki, lekki, chemiczny, przetwórstwo żywności itp.

Każdy transport urządzeń przemysłowych, takich jak szafy analizatorów, wielkie komputery (ok. 600 kg ), sprzęt laboratoryjny itp  wymagają od strony firm transportowych dużego doświadczenia. Maszyny te i urządzenia wykorzystują najnowsze osiągnięcia nauki i techniki przez co są to urządzenia bardzo kosztowne i wymagające od człowieka precyzyjnej obsługi. Przy przetransportowywaniu takich urządzeń przemysłowych wymagana jest duża ostrożność oraz  duże doświadczenie.

Niewielkie błędy i drobna nieuwaga podczas transportu urządzeń mogą doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń przewożonego sprzętu. Pracownicy naszej firmy przechodzą szkolenia i kursy BHP, które są na bieżąco aktualizowane. Samochody, których używamy do transportu i przeprowadzek, spełniają warunki bezpieczeństwa oraz są przystosowane do transportu zgodnego z normami ochrony środowiska i regulacji Unii Europejskiej. Między innymi z naszego doświadczenia skorzystały Wydziały Chemii i Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, dla których wykonaliśmy przeprowadzkę całkowitego mienia. Przeprowadzki urządzeń przemysłowych jak i innego, szczególnie delikatnego sprzętu, wymaga ogromnej uwagi. Bardzo szczególną uwagę  zaś  przykładamy do odpowiedniego zabezpieczenia i koncentracji w pracy.

BEZPIECZNIE DO CELU I ZAWSZE NA CZAS
ZAPRASZAMY DO AKTYWNEJ WSPÓŁPRACY

Do każdego zlecenia transport maszyn przemysłowych podchodzimy indywidualnie. Wycena transportu przygotowywana jest na podstawie szczegółowych danych, które nam Państwo udostępniacie. Jeżeli jest taka potrzeba wykonujemy wizję lokalną w celu lepszego przygotowania się zarówno do wyceny jak i transportu. Dokładając wszelkich starań działamy kompleksowo. Każdy transport wykonywany przez naszych pracowników obejmuje m.in. ubezpieczenie ładunków oraz załadunek i rozładunek.