Transport i przeprowadzki w Krakowie – Przewłocki i Sp.

Przewłocki i Sp.Można rzec, iż transport i przeprowadzki w Krakowie są pasją firmy Przewłocki już od wielu lat. Firma transportowa Przewłocki – została założona w 1984r. w Krakowie. Przez lata działalności udało nam się zdobyć bogate doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych wyzwań transportowych. Dzięki najwyższemu poziomowi świadczonych usług zyskaliśmy zaufanie klientów, którzy podpisują z nami kolejne kontrakty.

Początkowo firma wykonywała swoje usługi transportowe przy pomocy samochodu RTO, następnym samochodem był JELCZ. Obydwa te meblowozy przerobiono z autobusów w pojazdy profesjonalnie przygotowane do transportu mebli oraz fortepianów. Prężny rozwój spółki sprawił, że wzrosła ilość taboru samochodowego do przeprowadzek, zwiększyła się liczba zatrudnień pracowników oraz firma zakupywała coraz to nowsze i bardziej profesjonalne zestawy do zabezpieczania i pakowania przewożonego mienia. Dzisiaj dysponujemy m.in. trzema meblowozami na zawieszeniu powietrznym, wózkami służącymi do przewozu pojemników, kartonami, wózkiem widłowym itd. Pojemniki których używane mogą być zabezpieczone plombą, dzięki czemu przewożone dokumenty są bezpiecznie transportowane podczas przeprowadzki do miejsca przeznaczenia.

Dzisiaj należymy do europejskiej czołówki firm przewozowych reprezentujących klienta przed Urzędami Celnymi, organizujemy transport i przeprowadzki w Krakowie ale również zajmujemy się organizowaniem przeprowadzki firm na wystawy lub ekspozycje muzealne. Specjalizujemy się w transporcie fortepianów, pianin i innych instrumentów muzycznych. Przygotowujemy wszystkie dokumenty, które są niezbędne w przeprowadzkach międzynarodowych.

Firma obsługiwała takie instytucje jak: Zbiór Dzieł Sztuki na Wawelu, Muzeum Narodowe we wszystkich oddziałach na terenie Polski, Muzeum Przyrodnicze, Uniwersytet Jagielloński, Akademię Sztuk Pięknych, Akademię Górniczo – Hutniczą, Krakowską Szkołę Wyższą oraz wiele innych uczelni. Zajmujemy się także przewozem kas i szaf pancernych oraz sejfów i specjalistycznego sprzętu.

Firma Przewłocki po wielu latach działalności zyskała uznanie klientów. Dysponujemy wieloma referencjami i podziękowaniami za wykonane usługi transportowe, które na Państwa życzenie możemy udostępnić. Wiemy, że najlepszą reklamą jest przekaz ustny wypracowany przez lata.  Kierujemy się mottem:

„BEZPIECZNIE DO CELU I ZAWSZE NA CZAS”

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO AKTYWNEJ WSPÓŁPRACY