Przeprowadzki międzynarodowe są naszą specjalnością

przeprowadzki międzynarodoweJedną ze specjalizacji naszej firmy są przeprowadzki międzynarodowe. Należymy do europejskiej czołówki firm przewozowych w zakresie transportu i przeprowadzek. Zajmujemy się wszystkimi bieżącymi formalnościami, w tym reprezentowaniem naszego Klienta przed Urzędami Celnymi w przypadku przeprowadzki międzynarodowej do / z państw z poza Unii Europejskiej. Organizujemy przeprowadzki galerii, wystaw i ekspozycji muzealnych. Przygotowujemy także dla naszych klientów wszelkie dokumenty niezbędne do transportu międzynarodowego. Zapewniamy umiejętny załadunek, rozładunek, a także odpowiednie zabezpieczenie przewożonego mienia. Każde ze zleceń wykonujemy z należytą starannością.

Przeprowadzki międzynarodowe możemy podzielić na dwie grupy.  Pierwszą grupę tworzą przeprowadzki na terenie państw Unii Europejskiej, drugą zaś grupę stanowią przeprowadzki na terenie poza Unią Europejską. Przeprowadzki na terenie Unii Europejskiej na dzień dzisiejszy nie stanowią większego problemu, odbywają się na podobnych zasadach jak przeprowadzki na terenie Polski. Natomiast przed przeprowadzką do państwa z poza Unii Europejskiej  należy zapoznać się z przepisami celnymi państwa docelowego oraz przepisami tranzytowymi państw przez które trzeba będzie przewieźć ruchomości. Nasi klienci nie muszą się tym zajmować, gdyż we wszystkimi formalnościami zajmą się eksperci naszej firmy i przedstawią Państwu szczegółowe wymagania dotyczące konkretnej sprawy. Nasza firma  dotychczas przeprowadziła cały szereg różnego rodzaju instytucji, a także osoby fizyczne w różne regiony świata. Dzięki temu zdobyliśmy bardzo duże umiejętności oraz doświadczenie, które stało się zarazem naszymi referencjami.

Przeprowadzki międzynarodowe – Wymagane dokumenty

  • Zameldowanie na terenie danego kraju
  • Zezwolenie na pobyt stały wydane przez Urząd dla Obcokrajowców na terenie danego kraju
  • Szczegółowy spis przewożonego mienia
  • Zezwolenie wydane przez konserwatora woj. na przewóz
  • wszelkich instrumentów muzycznych (fortepianów, pianin),
  • antyków lub innych przedmiotów wyprodukowanych przed 1945 r
  • Przy przewozie zwierząt należy pamiętać o zaświadczeniu zdrowia (szczepień i itp.) wydanym przez weterynarza rejonowego
  • Upoważnienie reprezentowania Państwa dla naszych pracowników przed służbami kontrolnymi
  • Fotokopie dowodów osobistych lub paszportów
BEZPIECZNIE DO CELU I ZAWSZE NA CZAS
ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO AKTYWNEJ WSPÓŁPRACY