Przygotowanie do transportu

to bardzo ważna sprawa!

Przygotowanie do transportu wszystkich przedmiotów, które mają być przewożone, jest jedną z najważniejszych  rzeczy w przeprowadzce. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w pakowaniu i transporcie gwarantujemy Państwu przewiezienie powierzonego nam mienia bez szkód. Przed każdym transportem wszystkich ciężkich przedmiotów musimy wyznaczyć i spełnić pewne założenia. Profesjonalne zastosowanie siły mięśni ludzkich oraz przygotowanie do transportu odpowiednia technika dźwigania ciężarów to rzeczy, o których przede wszystkim należy pamiętać. Stosując odpowiednie zabezpieczenia możemy wykorzystać  kartony tekturowe, pojemniki plastykowe, folię bombelkową czy folię stretch.  Specjalnie  użyte pasy przez naszą załogę zapewnią bezkolizyjny transport mebli. Bardzo ważna jest w tym przypadku prawidłowa technika wiązania pasów, którą stosujemy. Bierzemy pod uwagę ustawienie pracowników podczas ich zakładania. Dla podwyższenia bezpieczeństwa przewożonych mebli nasze samochody posiadają wyściełane burty wykładzinami dywanowym  i specjalne listwy, do których przymocowujemy przedmioty. Podczas każdej przeprowadzki dostosowujemy odpowiednie zabezpieczenie, dostosowane do rodzaju transportowanego towaru.

Sprzęt RTV, komputery i inne urządzenia, które wymagają demontażu w kolejnym etapie pakowany jest w folię pęcherzykową i następnie wkładany do odpowiednich kartonów. przygotowanie do transportuTo wszystko jest elementem przygotowania do transportu, dzięki czemu jesteśmy pewni iż ten delikatny sprzęt nie ulegnie zniszczeniu podczas transportu. Do przewozu lustr, dzieła sztuki stosujemy odpowiednie specjalne, dopasowanych kartonach zaopatrzonych na stałe w folię pęcherzykową. Wieczorową garderobę, płaszcze, garnitury itp. przewozimy na wieszakach w kartonowych szafach. Folią, filcem lub kartonami zabezpieczamy meble i materace. Posiadane przez naszą firmę  meblowozy są o różnej kubaturze. Są dostosowane do transportu mebli osób fizycznych, biur, eksponatów muzealnych a zarazem są odpowiednie do przewozu sejfów i kas pancernych.  Bezpieczeństwo oraz dodatkowy komfort przewożonym rzeczom, poza odpowiednim przygotowaniem do transportu mienia, zapewnia zawieszenie pneumatyczne meblowozów, przy pomocy którego w przestrzeni ładunkowej wyeliminowane są drgania występujące podczas jazdy.

Stan wilgotności w samochodzie i magazynach zwłaszcza zimą podczas transportu jest bardzo ważny. Przykładamy do tego szczególną uwagę przy transporcie instrumentów muzycznych (fortepianów i pianin). Powierzone nam przedmioty są zabezpieczane, dzięki środkom pochłaniającym, wilgoć między innymi tzw. białemu żelowi.

Zapewniamy m.in.:przeporwadzka zdjęcie

  • przewóz garderoby wieczorowej, transport ubrań, przewóz garniturów
  • bezpieczny przewóz przedmiotów – przewóz lusterprzewóz i transport szkła
  • przewóz i transport sprzętu RTV, komputerowego
  • Przewóz i transport książek
  • transport i przewóz przedmiotów w workach
  • bezpieczny transport i przewóz mebli
  • zabezpieczenie mienia do transportu

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO AKTYWNEJ WSPÓŁPRACY I KONTAKTU