Usługi Transportowe Kraków – to nasza pasja!

Oferujemy profesjonalne usługi transportowe Kraków,  na terenie  miasta Krakowa, jak i w jego najbliższych okolicach. Specjalizujemy się także w przeprowadzkach mienia do innego miasta Polski jak i za granicę.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest przede wszystkim zaangażowanie i profesjonalizm. Dzięki wiedzy, umiejętnościom oraz wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom jakość usług transportowych na jak najwyższym poziomie.

usługi transportowe kraków

USŁUGI TRANSPORTOWE KRAKÓW =  25 LAT DOŚWIADCZENIA KRYSTIANA PRZEWŁOCKIEGO

Przewozimy duże i ciężkie przedmioty, takie jak fortepiany czy pianina. Oferujemy także nasze usługi przy transporcie specjalistycznego wyposażenia laboratoriów czy urządzeń przemysłowych. Jesteśmy dyskretnym i lojalnym usługodawcą w kwestii przewozu kas i szaf pancernych, dokumentów oraz sejfów. Organizację przeprowadzek osób prywatnych zawsze obsługujemy kompleksowo, „od a do z”.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Przekonało się do nas dużo instytucji zarówno państwowych, jak i publicznych, biur,  muzeów jak i osób prywatnych. Przewóz zabytku klasy zerowej, którym możemy się pochwalić, to transport okazu  który waży 1000 kg, a jest nim eksponat oryginalnego nosorożca włochatego, który ma już 30 000 lat! ….tak, tak…
30 000 lat! Było to dla nas bardzo ważne przedsięwzięcie.
W przeciągu ostatnich 25 lat prowadzenie firmy możemy śmiało powiedzieć, iż w transporcie najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie mienia, urządzeń, instrumentów czy eksponatów.  Każda rzecz przewożona przez naszego pracownika wymaga specyficznego, innego zabezpieczenia. Przed przystąpieniem do przeprowadzki w pierwszej kolejności należy posortować przewożone mienie i odpowiednio zabezpieczyć poszczególne elementy.  Spakowanie elektroniki, komputerów, szkła i porcelany,  ubrań wierzchnich takich jak futra, płaszcze ciężkie zimowe, garnitury, suknie oraz kostiumy wymagają zastosowania innych materiałów pakunkowych. Trzeba się dobrze przygotować do  zabezpieczenia wszystkich mebli, w tym instrumentów muzycznych, obrazów, żyrandoli, lamp wiszących oraz stojących. Jak wygląda przygotowanie do transportu.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługami naszej firmy wystarczy wziąć telefon i zadzwonić do naszego biura po więcej informacji.  Wycena transportu zawsze gratis!

usługi transportowe kraków

usługi transportowe kraków

usługi transportowe kraków

usługi transportowe kraków

usługi transportowe kraków

usługi transportowe kraków

usługi transportowe kraków

usługi transportowe kraków