Przeprowadzki  firm, biur, muzeów, instytucji państwowych, instytucji publicznych oraz osób indywidualnych


Przeprowadzki firmprzeprowadzki firm

Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzkach nie tylko biur, firm, ale także dużych i małych przedsiębiorstw.

Usługi przeprowadzki zarówno dla instytucji państwowych jak i publicznych są pod naszą specjalną kuratelą.

Profesjonalna przeprowadzka firmy to efekt zarówno wieloletniej działalności naszej spółki, jak i zdobyte doświadczenie. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu specjalistyczną i fachową przeprowadzkę firmy, biura jak i wszelkich nieszablonowych zleceń.

Dotychczas przy przeprowadzkach zaufały nam między innymi Uniwersytet Jagielloński i Muzeum Przyrodnicze w Krakowie.

Kilka wskazówek przy przeprowadzce firm:

Przygotowując się do przeprowadzki firmy ze względu na specyficzne wymogi należy pamiętać o paru bardzo ważnych rzeczach. W szczególności należy zatroszczyć się o to, aby wszystkie meble były bezwzględnie opróżnione. Kluczyki od szafek oraz wszystkie wystające elementy zdemontowane. Jeżeli demontaż jest dużym utrudnieniem, należy owinąć wystające części folią bombelkową. Zakończenie folii należy zakleić taśmą samoprzylepną w sposób trwały tak, aby w trakcie transportu folia się nie poluźniła.

Wszelkie półki znajdujące się wewnątrz mebli należy wyciągnąć i ułożyć jedna na drugiej, następnie owinąć folią strech.  Jeżeli półki są szklane, tym bardziej należy zadbać o ich bezpieczny transport. Szkło należy transportować w pozycji pionowej.

Sprzęt elektrprzeprowadzka2oniczny znajdujący się w każdym biurze powinien być odłączony od prądu, sieci anten oraz internetu. Końcówki kabli urządzeń oraz same kable powinny być przyklejone do urządzenia na jego tylnej ścianie. Najlepszą metodą zabezpieczenia urządzeń przy przeprowadzce firm jest ich owinięcie folią bąbelkową dostosowaną do wielkości urządzenia.

 

 

 

 

Specjalizujemy się w przeprowadzkach:

  • biur
  • firm
  • banków
  • ambasad
  • laboratoriów
  • wystaw, muzeów (transport dzieł sztuki)
  • mieszkań oraz lokali użytkowych

Nasz firma oferuje także indywidualne pakiety dla wymienionych wyżej usług. Są one finansowo przyjazne klientowi oraz zapewniają ciągłość pracy. Szeroki pakiet ubezpieczeń pozwala nam wziąć pełną odpowiedzialność za powierzone nam mienie. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zadzwoń pod numer

 (48) 12-421-56-60

Oferujemy także transport międzynarodowy.

Więcej informacji o przeprowadzkach osób prywatnych znajdziesz TUTAJ

BEZPIECZNIE DO CELU I ZAWSZE NA CZAS
ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO AKTYWNEJ WSPÓŁPRACY