Przeprowadzki i Kraków muszą się kojarzyć  z firmą transportową Przewłocki!

Przeprowadzki Kraków – Firma Przewłocki istnieje i działa na terenie Krakowa od „zarania dziejów”.  Świadczy tanie przeprowadzki w Krakowie jak i okolicach. Jest jedną z pierwszych prywatnych firm założonych w Krakowie. Dla wielu mieszkańców Krakowa słowa „przeprowadzki” i ” firma Przewłocki” to prawie synonimy.
Przeprowadzki Kraków kojarzone z firmą Przewłocki – świadczymy na terenie Krakowa, ale także  w okolicach królewskiego miasta, tych bliższych jak i tych dalszych. Najdalej nasze samochody ciężarowe służące do przewozu mebli dojechały na:
  • Sycylię,
  • do słonecznej Grecji,
  • zimniej Skandynawiiprzeprowadzki Kraków
  • i na wschód od Lwowa.
Nasze specjalistyczne samochody widać było także niejednokrotnie w Paryżu, w Berlinie i wszystkich większych miastach niemieckich. Firma, wykorzystuje również transport mieszany, który polega na przewozach międzykontynentalnych z wykorzystaniem zaprzyjaźnionych firm zajmujących się transportem wodnym. Dzięki wielu zdobytym umiejętnościom możemy stwierdzić, iż firma nasza dysponuje największym doświadczeniem w zakresie przeprowadzek i transportu rzeczy. Przeprowadzki Kraków świadczone przez naszych pracowników zajmują się przeprowadzaniem mieszkań, domów, zakładów pracy, biur, firm, instytucji, muzeów czy też całych zakładów pracy. Co jest  dla nas przysłowiowym chlebem powszednim. Słoń w fabryce porcelany – jeszcze się nam nie przytrafił;) Najlepszym sposobem do spakowania szkła i porcelany jest dobre zabezpieczenie jej poszczególnych elementów. Należy zabezpieczyć talerze, serwisy porcelanowe, serwisy kawowe. P1020788Każdy z elementów powinien być owinięty ligniną lub papierem, w sposób taki, aby szkło ze szkłem nie miało styczności. Po zabezpieczeniu szkła w taki sposób pakowanie powinno odbywać się do sztywnych pojemników plastykowych. Dodatkowo dno takiego pojemnika można wyłożyć bibułą lub folią bąbelkową. Na życzenie Państwa możemy dostarczyć je na kilka dni przed pakowaniem. Przeprowadzki Kraków Przewłocki zaprasza zatem każdego zainteresowanego przeprowadzką czegokolwiek i gdziekolwiek.  Skontaktuj się z naszą konsultantką, opisz swoją potrzebę, a my na pewno staniemy na wysokości zadania! Wycenimy Państwa usługę z największą starannością, dzięki czemu usłyszą Państwo atrakcyjną cenę!!!   Zapraszamy do kontaktu.