Przeprowadzki biur i urzędów to dla nas nie problem !

przeprowadzki biurPrzeprowadzki biur i urzędów to dla nas żaden problem. Przeprowadzki biur to prawdziwe wyzwanie dla każdego prezesa czy właściciela firmy. Przeprowadzka urzędów czy instytucji liczących np. ponad 50 stanowisk pracy może przysporzyć wielu problemów i spędzić sen z oczu nie jednemu pracodawcy… ale nie z firmą Przewłocki! Dlatego to nam należy powierzyć to zadanie. Przeprowadzki biur i instytucji to osobny rozdział na liście naszych specjalizacji. To jedno z bardziej odpowiedzialnych zleceń. Wskazówki otrzymane od naszych pracowników pomogą Państwu odpowiednio zapakować i należycie zabezpieczyć mienie przed transportem. Dodatkowo na każdym etapie przeprowadzki służymy Państwu poradą i fachową wiedzą.

Aby przeprowadzić biuro, instytucję państwową lub publiczną należy poświęcić nieco czasu, aby się dobrze przygotować do takiej przeprowadzki. Dobre przygotowanie daje 100% powodzenia w trakcie przeprowadzki. Nie trzeba będzie szukać po nowych pokojach czy nawet piętrach swoich ulubionych szafek, biurek czy też zawieruszonych dokumentów.

Wszystkie szafy, biurka, krzesła, komputery, fotele itp. powinny zostać oznaczone, do którego budynku, na które piętro i jaki pokój jest ich przeznaczeniem pod nowym adresem. Wszystkie dostarczone przez naszą firmę pojemniki powinny mieć podobne oznaczenie, a ponadto orientacyjny spis zawartości pojemnika. Takie oznaczenia pojemników pozwolą pracownikom naszej firmy w odpowiedniej kolejności ułożyć je w meblowozie oraz dostarczyć w pożądane miejsce w budynku przeznaczenia. Ważną rzeczą jest również odpowiednie zabezpieczenie monitorów, telewizorów oraz sprzętu komputerowego. Do tego posłużą folie bąbelkowe oraz folia stretch, które odpowiednia uchronią delikatny sprzęt przed uszkodzeniem. Państwo wcale nie musicie się martwić o materiały zabezpieczające -oczywiście zostaną one dostarczone przez naszą firmę.

Na życzenie Państwa świadczymy również kompleksowe usługi związane z pakowaniem i zabezpieczaniem mienia, demontażem i montażem mebli. Pomożemy przy przenoszeniu mebli, ich transporcie, a także całego wyposażenia biur i instytucji na nowy adres.

Oferujemy profesjonalne przeprowadzki biur, urzędów, a także instytucji państwowych w atrakcyjnych cenach.