Transport przeprowadzki Kraków i Europa

Transport, przeprowadzki Kraków –           Polska – Europa

Przeprowadzki w Krakowie…? To tylko z firmą Przewłocki & Spółka.

przeprowadzki krakówNasze hasło przewodnie to: Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług to powiedz innym, jeśli jesteś niezadowolony powiedz to nam!

Firma profesjonalnie zajmuje się transportem oraz przeprowadzkami. Działamy w Krakowie od wielu lat i z niezwykłą starannością podchodzimy do każdego zlecenia.

Firma Przewłocki i Spółka została założona  15 lutego 1983 roku przez Krystiana Przewłockiego. Pierwszym meblowozem, którym transportowane były meble był jelcz RTO, zrobiony z autobusu pasażerskiego! Na ulicach Krakowa wszyscy mogli go zobaczyć, gdyż wyróżniał się dużą reklamą przestrzenną i był niepowtarzalny. Firma cieszyła się i nadal cieszy dużym zainteresowaniem w dziedzinie transportu mebli, wyposażenia biur, eksponatów muzealnych.

Firma od wielu lat specjalizuje się w szczególności w transporcie dużych instrumentów muzycznych w tym pianin i fortepianów. Przyjmujemy także zlecenia na przewóz kas pancernych, sejfów czy dzieł sztuki. Zapewniamy bezpieczeństwo pakowanych przedmiotów oraz pomagamy w organizacji całej przeprowadzki, także międzynarodowej. Jak przeprowadzka międzynarodowa to tylko firmą  Przewłocki! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie i skorzystania z naszych usług.

Firma wykonuje również usługi charytatywnie na rzecz Muzeum Armii Krajowej, Fundacji Anny Dymnej oraz oddziałów Pomocy Społecznej.  Firma wystąpiła do Prezydenta Miasta Krakowa z prośbą o wynajęcie magazynów, które służyły zgromadzeniu mebli dla powodzian. Wszystkie te  meble zostały przewiezione w rejon gminy Brzeźnica,  znajdującej się przy prawym brzegu Wisły powyżej Skawiny.